SEO - optimalizace pro vyhledávače

Máte webové stránky a čekáte, až je někdo navštíví? Představte si, že prostřednictvím svého webu prodáváte produkty či nabízíte služby. Máte reprezentativní webové stránky a čekáte na potenciální zákazníky. A teď si představte, že Vaši potenciální zákazníci ve vyhledávačích hledají přesně to, co nabízíte. Zadají do vyhledávače hledané slovo či frázi a zobrazí se jim seznam různých webových stránek. Vy se ovšem na těchto pozicích nezobrazujete. Možná, že Váš web není ani na druhé, třetí, čtvrté, páté straně vyhledávačů. Možná, že Váš web není vůbec zaindexovaný a pro vyhledávače neexistuje. Pak Vaši potenciální zákazníci nakoupí u konkurence a o Vaší nabídce se vůbec nedozví. 

SEO Vám pomůže získat potenciální zákazníky přesně v okamžiku, kdy hledají informace o pruktech či službách, které nabízíte. Cílem je tedy nalezitelnost Vašeho webu na relevantní klíčová slova v organickém vyhledávání, získání přirozené relevantní návštěvnosti a více konverzí.

Jak tvoříme SEO strategii, která přináší výsledky?

Vaše současná situace
Pochopení Vaší současné situace a obchodních cílů je pro nás klíčové.

Začneme individuální konverzací, abychom pochopili Vaše podnikání, včetně odvětví, konkurence, obchodních cílů apod. Bude Vaše strategie lokální nebo národní? Čím více informací nám poskytnete, tím lépe. Pokud je na Vašem webu nainstalována analytika, požádáme o přístup ke kontrole aktuálního výkonu.

SEO STRATEGIE
Systematická SEO strategie zahrnuje popis jednotlivých kroků optimalizace, na kterých budeme postupně pracovat. Průběžne Vám budeme zasílat všechny zpracované analýzy, výstupy a informace o naší práci. K dispozici budete mít také výsledky o sledovaných ukazatelích – jak se vašemu webu bude dařit.
SEO SPRÁVA
Na základě zpracované SEO strategie pracujeme na implementaci jednotlivých kroků určených k naplnění SEO cílů.

Jedná se o dlouhodobou kontinuální spolupráci.