Webová řešení

Tvoříme profesionální webové stránky pro firmy, organizace i jednotlivce. Je samozřejmostí, že Váš web bude moderní, kvalitní, rozšiřitelný a uzpůsobený pro mobilní zařízení. My si ale zakládáme především na tom, aby byly Vaše webové stránky uživatelsky přívětivé, přehledné, plnily Vaše cíle a úspěšně vedly návštěvníky k akci. Netvoříme tedy pouze dobře vypadající webové stránky, tvoříme přirozené a intuitivní prostředí pro Vaše potenciální zákazníky.

Co vše Vám můžeme nabídnout

Responzivní design

Každá stránka se elegantně přizpůsobí velikosti monitoru, displeje každého mobilního zařízení nebo tabletu. Váš web bude přehledný a snadno ovladatelný.

Redakční systém

Díky přehlednému administrativnímu rozhraní můžete upravovat vlastní obsah snadno, rychle, odkudkoliv a bez znalostí programovacích jazyků.

Obsah

Rádi Vám pomůžeme s tvorbou potavých textů a zajistíme reprezentativní komerční fotografie.

Sociální sítě

Web propojíme s Vašimi sociálními sítěmi a postaráme se o správné nastavení pro sdílení obsahu.

Newsletter

Chcete oslovit své zákazníky pomocí emailu? Nastavíme newsletter pro zasílání automatických a personalizovaných e-mailů.

Analytika

Web propojíme s analytickými nástroji, které Vám umožní sledovat různé ukazatele související s návštěvností, konverzemi, klíčovými slovy, apod.

Přehledná struktura

Základem je návrh informační architektury pro snadnou navigaci na webu. Vytvoříme přehledné menu, stránky propojíme odkazy a postaráme se o dobře strukturovaný obsah.

Interaktivní mapa

Na web umístíme vizuálně atraktivní mapu s Vaší adresou. Návštěvníci se mohou po mapě pohybovat, přiblížit, oddálit, atd.

Široká škála funkcí

Váš web obohatíme o kontaktní formuláře, dotazníky, fotogalerie, bannery, grafické ikony, slidery, video galerie a další fukce dle Vašich požadavků.

Zaujala Vás naše nabídka?

Napište nám, co vše by Váš nový web měl umět.

     Těšíme se na spolupráci!